Президент призначив Ярослава Янушевича головою Херсонської облдержадміністрації

Президент призначив Ярослава Янушевича головою Херсонської облдержадміністрації

Президент призначив Ярослава Янушевича головою Херсонської облдержадміністрації
Фото: Офіс Президента України

Президент Зеленський призначив Ярослава Янушевича на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації. Глава держави підписав відповідний указ № 553/2022.

Про це на сайті повідомляє Офіс Президента України

Зеленський вручив Янушевичу службове посвідчення та сказав, що досвід і професіоналізм допоможуть новому очільнику регіону виконувати завдання, які перед ним стоять.

Також Президент сказав, що Херсонщина неодмінно буде звільнена від російських окупантів, а колаборанти будуть притягнуті до відповідальності.

Хто такий Ярослав Янушевич:

Ярослав Янушевич народився 1978 року в м. Києві.

У 2000-му закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю "Фінанси", у 2009 році – Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова — спеціальність "Правознавство" та Національну академію державного управління при Президентові України. Доктор юридичних наук.

З 1996-го працював на різних посадах у Державній податковій інспекції м. Києва, з 2001 року – у Державній податковій адміністрації України. У 2006-2007 рр. був заступником голови ДПАУ. З 2011 до 2013 року – заступник голови Державної міграційної служби України. У 2013-му обіймав посаду генерального директора ДП "Документ". У 2013-2014 рр. – заступник голови Державної фінансової інспекції України. З 2014 року до 2016-го – виконавчий директор підприємства "Український державний центр радіочастот".

З 2016 року – радник генерального директора ДП "Український державний центр радіочастот". Заслужений економіст України. Повний кавалер ордена "За заслуги".

Що відомо:

  • 2 серпня Кабмін погодив призначення Ярослава Янушевича головою Херсонської ОДА. До цього обовязки голови облдержадміністрації тимчасово виконував Дмитро Бутрій.
  • 9 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про звільнення Геннадія Лагути з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації і призначив тимчасового виконувача обов'язків Дмитра Бутрія.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок