Херсонський художній музей запрошує на Museum Selfie Day

Херсонський художній музей запрошує на Museum Selfie Day

Херсонський художній музей запрошує на Museum Selfie Day
. Бюст дівчини "Невинність" Еміліо Фіаскі, став “обличчям” Museum Selfie Day в Херсонському художньому музеї. Один з творів мистецтва, який викрали окупанти Фото: Херсонський художній музей/Facebook

Херсонський обласний художній музей ім.О.Шовкуненка оголосив про акцію до Дня музейного селфі. Про це йдеться на сторінці музею у Facebook.

Museum Selfie Day цьогоріч відзначатимуть 18 січня, у третю середу січня. Зазвичай цього дня можна безплатно прийти до будь-якого музею та сфотографуватися з улюбленим експонатом. Наразі художній музей пограбований військовими РФ, зали закриті, йдеться у повідомленні.

Відтак співробітники музею запропонували знайти селфі минулих років, зроблені на локаціях закладу та 18 січня викласти їх у соцмережах з хештегами #MuseumSelfie #MuseumSelfieDay2023 #art_museum_ks.

Усі фото будуть зібрані на музейних сторінках у соцмережах.

Що відомо

  • Вранці 30 листопада російські війська обстріляли херсонський художній музей імені Олексія Шовкуненка.
  • Гобелен херсонської художниці Ольги Бринцевої "Різдво", який після незаконного вивезення російськими військовими колекції творів мистецтва вважали викраденим, залишився в музеї.
  • 23 травня озброєні чоловіки в цивільному завітали до Херсонського художнього музею, які заявили про "інвентаризацію" колекції.
  • 19 липня близько 11 години військові РФ захопили Херсонський художній музей і призначили свою "директорку".
  • 1 листопада російські окупанти пограбували художній музей у Херсоні. 3 листопада поліція почала розслідувати справу, яку відкрили за фактом пограбування військовими РФ цінностей Херсонського художнього музею.
  • 7 листопада, на сторінці у Facebook Херсонського художнього музею, адміністрація виклала пост про те, що картини, викрадені з військовими РФ, "засвітилися" у Центральному музеї Тавриди у Сімферополі.
  • Росіяни вивезли з колекції майже всі картини Тетяни Яблонської, Івана Айвазовського, Августа фон Баєра, Михайла Врубеля. Забрали не лише живопис, а й усі скульптури Врубеля.

Читайте також

"Майстерня нескорених": скадовська молодь допомагає відбудовувати громади на Херсонщині

"Я ніколи їм не пробачу". Як співробітник херсонського музею став стрільцем Нацгвардії

324 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок