"Залишімо це питання до наступного тижня" — Єрмак про місцеперебування міського голови Херсона

"Залишімо це питання до наступного тижня" — Єрмак про місцеперебування міського голови Херсона

Ексклюзивно
"Залишімо це питання до наступного тижня" — Єрмак про місцеперебування міського голови Херсона
. Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак. Фото: Офіс президента

Залишити питання про Херсонського міського голову до наступного тижня запропонував керівник Офісу президента Андрій Єрмак, відповідаючи на запитання кореспондентки Суспільного, що йому відомо про місцеперебування Ігоря Колихаєва.

"Я планую наступного тижня, я це обіцяв і нашим азовцям, які звільнені з полону і родинам, що з наступного тижня я хочу приїхати разом з ними до координаційного центру і в тому числі з’ясувати долю не тільки людини, про яку ви сказали", — відповів Єрмак.

Він наголосив, що координаційний центр, створений ГУРом працює успішно, до нього долучаються й Офіс президента, і СБУ, офіс омбудсмена.

"Тому залишімо це питання до наступного тижня і я буду готовий відповісти, де знаходяться наші люди. Але на жаль, я про це говорив і буду говорити — сьогодні ми всю цю роботу робимо самі. Ми не маємо жодного факту дійсного моніторингу і контролю з боку міжнародного комітету Червоного Хреста", — сказав Єрмак.

Також він повідомив, що зараз Офіс президента працює над створенням такої місії, яка б дійсно могла потрапляти до місць, де знаходяться українські полонені.

Що відомо

  • 24 лютого війська РФ розпочали повномасштабне вторгнення на територію України. 3 березня російські війська зайшли у Херсон. Місто опинилось у тимчасовій окупації.
  • Ігор Колихаєв разом зі своєю командою залишалися працювати в будівлі міськради до 25 квітня. В цей день її захопили російські військові.
  • 5 травня Херсонський міський голова Ігор Колихаєв розповів, що залишається у місті та працює дистанційно.
  • 28 червня російські військові викрали Херсонського міського голову Ігоря Колихаєва.

Читайте також

289 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок