"Я - в Херсоні, продовжую виконувати свої обов'язки дистанційно", - міський голова Колихаєв

"Я - в Херсоні, продовжую виконувати свої обов'язки дистанційно", - міський голова Колихаєв

"Я - в Херсоні, продовжую виконувати свої обов'язки дистанційно", - міський голова Колихаєв
Фото: Ігор Колихаєв

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв розповів, що залишається у місті та працює дистанційно. Також він повідомив, що буде кликати людей на суботники, бо комунальні служби не справляються з прибиранням.

Про це він написав на власній сторінці у Facebook.

"Я в Херсоні і продовжую виконувати свої обов'язки, наскільки це можливо робити на віддаленому доступі. І хоч тепер мій робочий кабінет – моя машина, на кількість питань, що вирішуються, це не впливає. Та ви й самі маєте бачити: громадський транспорт ходить, сміття, хоч і не так активно, як раніше, але вивозимо, траву косимо, парки та вулиці прибираємо, звалища ліквідуємо, світло горить, вода біжить, газ у конфорках спостерігається. Давайте скажемо спасибі всім службам, які нас не кидають і залишаються вірними своєму місту, доводячи свою прихильність до нього щоденною роботою. Дякую вам, друзі! Знову зватиму вас на суботники. Ми самі комунальними службами об'єктивно не справляємось у районах міста – дуже багато людей нас покинули, працівників мало", - написав Колихаєв.

Також міський голова запитав у херсонців, чи треба вмикати фонтани, хоча б на вихідних, і попросив у людей поради.

Ігор Колихаєв також написав, що досі не отримав відповідь з Офісу Президента на запити про те, як Херсону жити далі в окупації, і чекає на роз'яснення.

Що відомо:

  • 25 квітня у Херсоні російські військові захопили будівлю міської ради.
  • 26 квітня у Херсоні російські військові під час наради представили свою владу. Головою обласної адміністрації призначили Володимира Сальдо, очільником міської адміністрації - Олександра Кобця.
  • Херсонський міський голова звернувся до Офісу Президента з приводу незаконного призначення керівників-колаборантів. Ігор Колихаєв додав, що буде поки працювати віддалено і відмовився від співпраці з незаконною владою.

Читайте також:

  • РФ діє в Херсоні на довгострокову перспективу — британська розвідка
  • "Моє життя в окупованому місті схоже на сон, від якого хочеться прокинутись". Історія жительки Херсона

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок