При відступі з Херсона військові РФ підірвали телевізійну вежу

При відступі з Херсона військові РФ підірвали телевізійну вежу

При відступі з Херсона військові РФ підірвали телевізійну вежу
. Підірвана військовими РФ херсонська телевежа лежить на землі у парку "Херсонська фортеця", 12 листопада 2022 р. Фото з телеграму Медіапоатформи "Вгору"

Російські окупанти при відступі з Херсона на лівий берег Дніпра підірвали телевізійну вежу. Про це Суспільному повідомила начальниця міської військової адміністрації Галина Лугова.

"Телевежа у Херсоні дійсно була підірвана. Вона лежить на землі. Це відповідає дійсності. Зараз відбувається кроки по відновленню нашого зв'язку. Тому що окупанти знищили повністю локації, де були потужні наші зв'язкова станції", - сказала Лугова.

Херсонська Медіаплатформа "Вгору" виставила у телеграм фото з вежею, яка впала в парк "Херсонська фортеця". На них видно, що конструкція повністю зруйнована.

Що відомо

  • 3 березня у Херсоні окупанти захопили телевежу. Російські військові, близько 18:00 пробрались на територію радіотелепередавального центру.
  • 11 листопада в Херсон зайшли Збройні сили України.
  • Збройні сили та Сили оборони України проводять зачистку у Херсоні від залишків російських військ і закликають місцевих жителів не покидати свої домівки.
  • У Херсоні залишаються військові після відступу російської армії на лівий берег. Вони перевдягаються у цивільне і переховуються.
  • Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич закликав людей зачекати з поверненням у свої домівки на деокуповані території.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок