Школярі Херсонської області зможуть продовжити навчання у 4 форматах — Херсонська ОВА

Школярі Херсонської області зможуть продовжити навчання у 4 форматах — Херсонська ОВА

Школярі Херсонської області зможуть продовжити навчання у 4 форматах — Херсонська ОВА
. Фото: УНІАН

Навчальний рік розпочнеться 1 вересня. Формат навчання залежатиме від безпекової ситуації. Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

"В українських школах діти зможуть навчатися за різними формами: сімейна, дистанційна, очна в дві зміни із самостійним опануванням деяких дисциплін та у форматі екстернату. Діти, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, у зоні бойових дій або за кордоном, можуть обрати індивідуальну форму освіти", - йдеться у повідомленні.

Крім того, школярі з тимчасово окупованих територій можуть зареєструватись та навчатись за українською програмою: https://lms.e-school.net.ua/. Це онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів. Для участі потрібно записатись на навчальні курси, переглядати матеріали та слідкувати за досягненнями. Зареєструватись на платформі "Всеукраїнська школа онлайн" можна за посиланням: https://lms.e-school.net.ua/guide.

Що відомо:

  • У Скадовській громаді на Херсонщині 1 вересня розпочне свою роботу в дистанційному режимі 6 навчальних закладів. Решта 5 шкіл підуть на простій.
  • Навчальний рік для школярів з Херсонщини розпочнеться 1 вересня, хоча раніше називали дату 1 жовтня. Освітяни збирають інформацію про кількість дітей, які продовжать вчитися в школі.

Читайте також:

  • Окупаційна влада планує завезти на Херсонщину російські книжки та підручники.
  • 184 день війни: хроніка подій в Херсонській області.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок