Дипломи не визнаватимуть: окупаційна влада оголосила набір до Херсонського державного університету

Дипломи не визнаватимуть: окупаційна влада оголосила набір до Херсонського державного університету

Дипломи не визнаватимуть: окупаційна влада оголосила набір до Херсонського державного університету
. Фото: Херсонський державний університет/Facebook

Херсонський державний університет продовжує працювати за українським законодавством. Своєю чергою окупаційна влада оголосила набір до ХДУ та обіцяє диплом російського вишу, розповів Суспільному ректор вишу Олександр Співаковський.

“Іноді, коли колаборанти називають нас віртуальним університетом, так він не віртуальний, у нас є викладачі, у нас є технології, у нас цифрові майданчики, у нас є відповідні цифрові сервіси, які забезпечують якісну освіту, що підтверджується відповідними висновками національної агенції з якості вищої освіти”, - говорить Олександр Співаковський.

За словами ректора ХДУ, немає ніякої підстави звертатись до приймальної комісії фейкового університету, який захопили росіяни, бо в жодній цивілізованій країні світу ці дипломи не визнаватимуться.

“Що вони збираються видавати? Дипломи Московських вишів? Тоді вони поступають не до “Херсонского государственного университета”, а, наприклад, до Московського якогось вишу. Це різні речі. Але вступати до університету, який не ліцензований, не акредитований. Немає навіть форми диплома, це просто якийсь папірець.

Окупаційна адміністрація ХДУ не демонструє людей, які відповідальні за вступну компанію, тих хто буде навчати студентів та тих, хто має хоч якесь відношення до дієздатності університету, немає програми навчання, немає взагалі нічого, розказує ректор.

“Всі діти, які зараз перебувають у Херсоні, Маріуполі, Бердянську, Мелітополі мають можливість вступити, абсолютно безплатно. І не тільки до нашого університету”, - розповідає Олександр Співаковський.

Вступна компанія почнеться 29-го липня, всі абітурієнти зможуть звернутись до приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Стефаника, на базі якого зараз розташований Херсонський державний університет.

Читайте також:

  • У Херсоні окупаційна влада маніпулює інформацією щодо зниження цін

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок