Бізнес-імперія херсонського колаборанта Сальдо може розвалитись через санкції ЄС

Бізнес-імперія херсонського колаборанта Сальдо може розвалитись через санкції ЄС

Бізнес-імперія херсонського колаборанта Сальдо може розвалитись через санкції ЄС
. Facebook/Блок Володимира Сальдо

Висновку, що бізнес-імперія херсонського колаборанта Сальдо може розвалитись через санкції ЄС дійшли експерти Асоціації реінтеграції Криму, дослідивши "європейські інвестиції" бізнес-клану Сальдо. Призначений окупаційною владою фейковий "керівник Херсонської ВЦА" заявляв російській пропаганді про "бездумність" запроваджених до нього санкцій ЄС, оскільки нібито "не має там майна і рахунків".

Однак, стверджують експерти Асоціації, "європейські інвестиції" має його донька Ірина Сальдо, яка живе у Франції біля Ніцци та позиціює себе як "бізнесвумен з придбання та перепродажу чи здачу в оренду люксових апартаментів".

"Те, що Ірина Сальдо у соціальних мережах пропонує "послуги медитацій та енергопрактик" під псевдонімом "Діадема Луір" не означає, що вона є звичайною ескортницею за 375 євро на годину. Адже саме через неї Володимир Сальдо наразі "легалізує" шляхом скуповування нерухомості вкрадені ним на окупованій Херсонщині кошти, а також і гонорари від його московських господарів", - пише Асоціація.

Також АРК повідомляє, що на Ірину Сальдо її батько ще до 2022 року "відписав" частки у компанії "Херсонбуд", вона також пов’язана з низкою фірм, щодо яких тривали кримінальні провадження, таких як "Дніпровська торговельна компанія" або "Сі Деко", а також херсонськими фірмами "Конка" та "Бебко-Авто".

"Варто нагадати про дві квартири родини Сальдо у Києві, їхні апартаменти в Одесі у комплексі "Нова Аркадія", а також апартаменти в ялтинських комплексах "Консоль" у селищі Восход та в "Оренда Плаза". Крім того, матері Ірини, Любові Сальдо належать частки у фірмі "Каштан" з Коростишева та у концерні "Житомирський граніт" спільно з громадянами Росії", - йдеться у статті.

АРК робить висновок, що клану Сальдо, який зараз наживається на смерті і горі пересічних херсонців, є що втрачати і, очевидно, він це втратить.

Що відомо:

  • 26 квітня у Херсоні російські військові під час наради представили свою владу. Головою обласної адміністрації призначили Володимира Сальдо, очільником міської адміністрації - Олександра Кобця. Суспільне зібрало по колаборантах інформацію.

Читайте також:

  • У Херсоні стався вибух у ресторані, поранена офіціантка закладу.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок