Обстріли та блокування гуманітарних коридорів: як живуть у Нововоронцовській громаді

Обстріли та блокування гуманітарних коридорів: як живуть у Нововоронцовській громаді

Обстріли та блокування гуманітарних коридорів: як живуть у Нововоронцовській громаді
.

Російські військові обстрілювали Нововоронцовщину на Херсонщині. Є пошкоджені будинки та присадибні господарські об'єкти, пошкоджена інфраструктура. Відновити електроенергію на деяких вулицях неможливо.

Про це йдеться на сторінці "Новини Нововоронцовщини" у Facebook.

На території Нововоронцовки волонтери, завдяки сформованим спискам людей, які потребують першочергової допомоги (одинокі пенсіонери, інваліди, особи, яким потрібен соціальний догляд), а це близько 40 чоловік, доставили безкоштовно продукти та хліб.

За словами місцевих, на території громади гуманітарні коридори на блокпостах блокують військові РФ.

"Рух в сторону окупації небезпечний. Під час транспортування соціального хліба для жителів окупаційного регіону був затриманий та вивезений в невідомому напрямку староста с.Осокорівка. В с.Осокорівка, Хрещенівка, Любимівка, Трудолюбівка відсутня електроенергія. Пошкодження не вдається локалізувати через обстріли. Відсутнє постачання хліба", - йдеться у повідомленні.

Водночас в одному з сіл відновили роботу млина. Села отримують борошно. Однак для випікання хліба є проблема з сіллю та дріжджами - все зібрано та чекає на гуманітарний коридор для її передачі.

Що відомо:

  • Майже в усіх населених пунктах Херсонської територіальної громади проблеми з хлібом, медикаментами, дитячим харчуванням. Там, де ведуться бойові дії, багато зруйнованих будинків. У деяких селах немає світла, води та газу.

Читайте також

  • Пошкоджені будинки та нездетоновані снаряди: ситуація у Нововоронцовській громаді на Херсонщині
  • До Херсона прибули переселенці зі Станіславської територіальної громади

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок