До Херсона прибули переселенці зі Станіславської територіальної громади

До Херсона прибули переселенці зі Станіславської територіальної громади

До Херсона прибули переселенці зі Станіславської територіальної громади
Фото: Херсонщина за день

31 березня до Херсона прибули переселенці зі Станіслава, Олександрівки та інших населених пунктів.

Про це Суспільному повідомив директор херсонської школи Олексій Петров.

"Ми розмістили переселенців. На себе ми взяли відповідальність і під нашою опікою 73 людини. Ми відповідаємо за їх розміщення, харчування, гігієнічні процедури. Все у нас добре, справляємося. Всі питання я вирішую з волонтерами. Їжі, одягу, доброти і уваги нам вистачає. Ми будемо організовувати для дітей гуртки і навчання", - розповів Олексій Петров.

За словами голови Станіславської територіальної громади Івана Самойленка, евакуаційну роботу розпочали разом із Червоним хрестом.

Також 31 березня за допомоги товариства Червоного Хреста України до Херсона зі Станіслава евакуювали 12 дітей, про це повідомила "Херсонщина за день".

Що відомо:

  • З 24 лютого російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.

Читайте також

  • У херсонському храмі волонтери понад тиждень готують гарячі обіди для нужденних

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок