У Голопристанській громаді на Херсонщині зникли 5 людей - міський голова

У Голопристанській громаді на Херсонщині зникли 5 людей - міський голова

У Голопристанській громаді на Херсонщині зникли 5 людей - міський голова
. Херсонщина, Гола Пристань. Фото: Голопристанська міська рада

Голопристанський міський голова Олександр Бабич на сторінці у Facebook повідомив, що російські військові викрали 5 або 6 жителів Нової та Старої Збур'ївки.

"Кожен день у нас зникають люди. На сьогодні за різною інформацією, ми не можемо дорахуватися 5-6 людей. Це жителі Старої та Нової Збур'ївки. Ми робимо все, аби вивести цю інформацію в публічну площину. В єдиний реєстр ця інформація вся внесена. Те, що відбувається сьогодні з викраденням людей, це все злочин. І за нього доведеться відповідати відповідно до Женевської конвенції", - повідомив Олександр Бабич.

Що відомо:

  • Місяць російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають. Втім місто потроху оживає: працюють комунальні служби, відкрились деякі магазини та кафе.
  • Головною проблемою херсонцівта жителів області залишається нестача ліків. Через постійні перебої з інтернетом практично ніде не можна розрахуватися карткою.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок