В Олешки на Херсонщині зайшли російські війська

В Олешки на Херсонщині зайшли російські війська

Доповнено
В Олешки на Херсонщині зайшли російські війська
.

В місто Олешки Херсонської області зайшли російські війська. Вони збираються розташуватися у місті. Про це у відеозвернення повідомив міський голова Євген Рищук.

"Я щойно від них, мене трошки"потеребили".Загалом на зараз нічого страшного не відбувається, вони зараз заселяються у місто. Не знаємо їх позиції. Нам сказали: "підтримуйте порядок, як і підтримували, ми ніякого стосунку до вас зараз не матимемо. Патруль наш далі працює, ми далі працюємо, сміття вивозимо, хліб печемо, ми працюємо незалежно від того, що відбувається в місті", - сказав Рищук.

Згодом Євген Рищук записав ще одне звернення, в якому повідомив, що місті вже немає нікого.

"Я маю на увазі громадян іноземних, які заходили вранці. Можна містом пересуватися спокійно. І до мене зараз надходить інформація, ніби у когось забирають автомобілі. Такого нічого немає. Ми всі маємо заспокоїтись, припинити панікувати. Працюємо в штатному режимі", - сказав він.

Що відомо:

  • 13 березня у Скадовськ на Херсонщині заїхала колона російських військ. Вдень кілька разів заходили до будівлі міської ради
  • 16 березня зі Скадовської міської ради на Херсонщині російські військові викрали мера Олександра Яковлєва та його секретаря міськради Юрія Палюха.
  • 0 12 годині жителі Скадовська зібрались на центральній площі міста на мітинг. Вони вимагали повернути мера та сканували "Скадовськ - це Україна!".
  • Учасників мітингу окупанти розігнали світлошумовими та зі сльозогінним газом гранатами. Також вони стріляли у повітря.
  • Того ж дня в обід окупанти відпустили Скадовського міського голову Олександра Яковлєва. Він сказав, що залишається виконувати свої обов'язки.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок