"Нормально не врегульовано": що сказав Зеленський про наслідки пожежі у Харкові

"Нормально не врегульовано": що сказав Зеленський про наслідки пожежі у Харкові

"Нормально не врегульовано": що сказав Зеленський про наслідки пожежі у Харкові
. president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський згоден з тим, що питання існування подібних до харківського пансіонату для літніх людей закладів не врегульовано на державному рівні.

Про це глава держави сказав на місці пожежі у пансіонаті "Золотий час" у Харкові 22 січня, повідомляє кореспондент Суспільного.

"Я вважаю, що нормально не врегульовано в державі, тому що ми бачимо такий випадок. Зараз з'ясовано, що таких об'єктів у людини чи декількох людей, які мали такий приватний будинок, таких об'єктів у Харкові вже знайшла Національна поліція шість об'єктів. Деталі також з'ясують", — сказав Зеленський.

Читайте також: "Це триватиме, поки держава не врегулює ринок соціальних послуг" — експерт про пожежу у Харкові

"По-перше, мої співчуття до харків'ян, але, думаю, що треба ставити задачу по всій країні. Знайти всі такі об'єкти. Щоб ми їх знаходили не в такі трагічні моменти, коли пожежі й коли втрачено 15 людей, на жаль...", — додав він.

Урядова комісія продовжує роботу, повідомив на місці події голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

"Рішенням уряду створено урядову комісію з розслідування причин цієї пожежі. І я думаю, що в ході цієї комісії будуть з'ясовані всі причини. Основний тягар в з'ясуванні причин буде покладено на Національну поліцію, яка веде слідство. Порушені кримінальні провадження, замовлено вже ряд експертиз і по завершенні буде отримано остаточне рішення", — сказав він.

Що відомо

  • Пожежа у пансіонаті для літніх людей "Золотий час" спалахнула 21 січня, на згарищі знайшли тіла 15 загиблих. Попередньо, заклад працював без жодних дозволів. Фото з місця події.
  • Харківська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом порушення вимог пожежної безпеки. ДБР розслідує можливу недбалість рятувальників через пожежу у Харкові
  • Поліція Харківщини встановила власників будинку. Затримані троє.
  • Мінсоцполітики та МВС перевірять неліцензовані будинки для літніх людей. Пожежа кваліфікована як надзвичайна ситуація державного рівня.
  • За власником вигорілого пансіонату у Харкові закріплені ще чотири об'єкти, повідомляли у міськраді.
  • 23 січня президент оголосить в Україні день трауру.
Читайте також: Пансіонат "Золотий час". Що відомо про пожежу у будинку для літніх людей у Харкові

На початок