До кінця року Харківська міськрада збереться на позачергову сесію. Кернеса чекають

До кінця року Харківська міськрада збереться на позачергову сесію. Кернеса чекають

Ексклюзивно
До кінця року Харківська міськрада збереться на позачергову сесію. Кернеса чекають
. Суспільне Харків

Депутати Харківської міської ради зберуться ще раз до кінця року. Попередня дата позачергової сесії — 30 грудня.

Про це в ефірі Суспільного 10 грудня сказав секретар міськради Ігор Терехов.

"Ви знаєте, що нам сьогодні доведеться позачергову сесію проводити? Тому що потрібно змінювати бюджет. Цього року! Ймовірніше за все я підпишу, буквально завтра, про те, що 30 числа ми зберемо позачергову сесію", — сказав Терехов.

На питання, чи буде на позачерговій сесії міський голова Геннадій Кернес, який продовжує лікуватися в Німеччині, секретар міськради відповів: "Це питання до лікарів, які дозволять чи не дозволять Геннадію Адольфовичу бути у місті Харкові і бути на позачерговій сесії. Все залежить від лікарів, від його самопочуття".

Читайте також: Бізнесмен Павло Фукс анонсував повернення Кернеса 30 грудня

"Наскільки я знаю від родичів, дійсно, до 30 числа, до 31 числа, там коливалися дати, 29, 30, 31 Геннадій Адольфович мав приїхати. Як це буде, як йому дозволять лікарі, це буде відомо буквально наступного тижня", — повідомив Терехов.

"Так, Геннадій Адольфович відсутній, але працює його команда. Так, ми провели сесію. Нічого поганого у цьому абсолютно немає. Повернеться Геннадій Адольфович, дуже добре. Дасть Бог, до позачергової сесії повернеться, значить, буде проводити позачергову сесію", — сказав секретар міськради.

"Те, що стосується здоров'я Геннадія Адольфовича, це, на жаль, не до мене, це до лікарів і до Господа Бога", — додав він.

Яким чином Геннадій Кернес надіслав електронні подання з кандидатурами Терехова, Новака та заступників мера, якщо у клініці "Шаріте", з його ж слів, заборонені гаджети, секретар відповів: "Він же був переведений до іншої палати, ви ж знаєте, що у соціальних мережах була опублікована фотографія. І він подавав не одне подання електронним підписом".

"Ми всі розуміємо, що сьогодні Геннадій Адольфович хворіє, що він на шляху до одужання, що він має найближчим часом повернутися до міста Харкова, дай Бог, звісно. Давайте поставимо на цьому крапку", — сказав Терехов.

На його думку, харків'яни "не помітили" відсутності мера.

"А хтось помітив? Ніхто нічого не помітив. Відсутність Геннадія Адольфовича вона непомітна. Так, ми тяжко сприймаємо, що його немає з нами у місті Харкові. Але якщо б навколо цього ЗМІ і особливо наші політичні опоненти у передвиборчій істерії не влаштовували кіно, взагалі б усе минуло гладко, спокійно і непомітно для харків'ян. Дай Бог, Геннадій Адольфович повернеться, і усе буде абсолютно... Виступить по телевізору, у вашому ефірі", — сказав Терехов.

Що відомо

  • Раніше Терехов з упевненістю заявляв, що Геннадій Кернес повернеться до 20 грудня і буде присутній на першій сесії. "До 20 грудня Геннадій Адольфович буде в Харкові. Він проведе сесію. Інших сценаріїв ми не розглядаємо та їх бути не може ", — говорив Терехов.

На початок