Облвиборчком готується до скликання першої сесії новообраної Харківської облради

Облвиборчком готується до скликання першої сесії новообраної Харківської облради

Облвиборчком готується до скликання першої сесії новообраної Харківської облради
.

Дату першої сесії Харківської обласної ради VIII скликання мають затвердити на засіданні обласної виборчої комісії 24 листопада. Попередньо розглядається 4 грудня.

Про це Суспільному розповіла голова Харківської обласної територіальної виборчої комісії Валерія Копоруліна.

За її словами, 24 листопада обласна виборча комісія мала зустріч з представниками п'яти партій, які перемогли на виборах до обласної ради. Обговорювали організаційні питання.

"Дату ще не затвердили, але попередньо обговорили 4 грудня. Тепер партії у штабах це обговорять, і ввечері комісія буде голосувати", — сказала Копоруліна.

Дотепер обласна виборча комісія зареєструвала 97 зі 120 депутатів обласної ради VIII скликання. Від обранців надійшло ще 17 заяв, які планують розглянути 24 листопада.

Що відомо

  • 6 листопада Харківська обласна ТВК оголосила список обраних депутатів до Харківської облради за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. До облради нового скликання пройшли партії: "Блок Кернеса — Успішний Харків", "Опозиційна платформа — За життя", "Слуга народу ", "Блок Світличної "Разом!" та "Європейська солідарність".
  • Підсумковий протокол виборів до Харківської міськради двічі оскаржували в суді. На питання, коли комісія складатиме новий протокол з результатами виборів до міськради, 20 листопада голова ТВК Ольга Мозгова відповіла: "Коли прийде час, будемо складати. Коли всі дії стосовно судів, закінчаться".
На початок