Кого обрали до Харківської міськради у 2020 році: прізвища

Кого обрали до Харківської міськради у 2020 році: прізвища

Офiцiйно
Кого обрали до Харківської міськради у 2020 році: прізвища
. Суспільне Харків

Харківська міська територіальна виборча комісія підписала протокол про визнання 84 кандидатів обраними депутатами Харківської міськради VIII скликання.

Суспільне наводить список депутатів в алфавітному порядку, як його 5 листопада зачитала голова комісії Ольга Мозгова.

34 місця у міськраді займуть депутати "Блоку Кернеса — Успішний Харків". 19 — від "Опозиційної платформи — За життя". По дев'ять місць у "Європейської солідарності" та "Слуги народу". Сім — у "Партії Шарія", шість — у "Блоку Світличної "Разом!".

Список депутатів за партіями

До Харківської міської ради нового скликання пройшли народні депутати Олександр Фельдман (фракція "Опозиційна платформа – За життя") та Юлія Світлична (позафракційна у парламенті). В разі відмови від мандату депутата міськради ТВК має визнати обраними наступних за списками партій.

Що відомо

  • Місцеві вибори в Україні відбулись 25 жовтня 2020 року: як це було на Харківщині.
  • Жителі Новобаварського та Холодногірського районів Харкова на місцевих виборах 2020 року голосували активніше за жителів інших районів міста. Загалом явка стала рекордно низькою.
  • 4 листопада Геннадія Кернеса, який перебуває на лікуванні в Німеччині, офіційно оголосили обраним Харківським міським головою за результатами мерських виборів.
  • Після місцевих виборів 2015 року соратники Кернеса, який тоді балотувався від "Відродження", отримали 57 місць і створили найбільшу у міськраді фракцію "За Харків, за Відродження". Напередодні позачергових парламентських виборів у червні 2019 року ця фракція отримала назву "Опозиційний блок "Довіряй Ділам". 34 місця у 2020 році — майже дві третини від результату виборів-2015.
  • Перший заступник мера Харкова Ігор Терехов заявив, що "Блок Кернеса" готовий до конструктивних домовленостей з іншими політсилами у міськраді. За його словами, кандидатуру секретаря міськради обиратимуть після консультацій з депутатами новообраної міськради.
На початок