Наразі у росіян є все, що потрібно для наступальних дій — речник 3-ї ОШБр про угрупування у напрямку Борової

Наразі у росіян є все, що потрібно для наступальних дій — речник 3-ї ОШБр про угрупування у напрямку Борової

постріл з пзрк, військовий, боєць, зсу, 3 ошбр, третя штурмова, військо, генштаб
Постріл з ПЗРК. 3-тя окрема штурмова бригада/Telegram

На ділянку фронту, яку на напрямку біля Борової Харківської області контролює 3-я штурмова бригада, росіяни підтягують резерви — як особовий склад, так і техніку.

Про це пресофіцер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Бородін розповів у етері "Суспільне. Студія".

"Ситуація вкрай складна. 24/7 — наступи з боку армії РФ. У них стоїть черга з резервів, які вони постійно змінюють. Досить серйозний вплив вогневого ураження з артилерії, FPV-дронів і КАБів. Відчувається, що є чітке бажання, підтягнуті резерви, сформований, скажімо так, не "ударний кулак", але угруповання, щоб спробувати просуватися вперед для штурмових дій", — сказав Бородін.

Угрупування досить велике, сили на порядок більше, це фактично дві дивізії та додаткові підрозділи різного ґатунку. Наразі у них є все, що потрібно для наступальних дій: танкова частина, велика кількість БМП, зараз вони роблять фокус на піхоті. На піхоті побудовані ланцюжки з резервів. Вони штурмують постійно.

Протягом минулого тижня на ділянці Сили оборони знищили 200 росіяни та уразили 400, розповів речник бригади.

"У них є йде відновлення за рахунок резервів. Там вже було угрупування, вони підтягують свіжі сили. Йде конвеєр з мобілізації, два тижні підготовки, вони йдуть на фронт. Там — беззупинковий маршрут на передову. Це антигуманно, але це працює", — зазначив Олександр Бородін.

Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів Суспільне Харків, що на напрямку триває планова робота з нарощення фортифікаційних споруд у межах компетенції обладміністрації.

У нас є інформація від наших військових щодо формування певного ударного угруповання. Це не вперше так. Це відбувається фактично впродовж останнього року.

Що відомо про можливий наступ росіян на Борову на Харківщині

18 червня стало відомо, що російські війська планують захопити Борову на Харківщині після того, як вийдуть на кордони Луганської області, повідомили у 3-й ОШБр.

Можливі плани РФ щодо захоплення Борової на Харківщині
Можливі плани РФ щодо захоплення Борової на Харківщині. Аналітичний проєкт Deepstate

Для наступу на Борову армія РФ наростила "ударний кулак" на ділянці від Райгородки до Нововодяного, повідомляє аналітичний проєкт Deepstate. За даними дослідників, на цьому напрямку росіяни зібрали до 10 000 військових та близько 450 одиниць військової техніки, з яких 200 — це артсистеми.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок