Російські війська планують захопити Борову на Харківщині після того, як вийдуть на кордони Луганської області — 3 ОШБр

Російські війська планують захопити Борову на Харківщині після того, як вийдуть на кордони Луганської області — 3 ОШБр

РФ спробує захопити Борову
Можливі плани РФ щодо захоплення Борової на Харківщині. Аналітичний проєкт Deepstate

У Харківській області російські військові мають завдання вийти до населених пунктів Чернещини та Першотравневого з подальшим захопленням Борової.

Про це 18 червня повідомили у 3-й окремій штурмовій бригаді, яка тримає оборону на кордоні Харківської та Луганської областей.

"Проти підрозділів бригади — 3-тя і 144-та дивізії 20-ї армії РФ. Ворог наступає танковими полками, залучає значну кількість артилерії та додаткові загони з ПВК і спецпризначенців. Застосовує FPV, КАБи й хімічну зброю. Від травня бійці бригади знищили вже близько 1068 росіян, ще майже 2292 — це "трьохсоті", — йдеться у повідомленні.

На штурми наших позицій противник кидає цілі взводи та роти особового складу. Їхню стрімку ліквідацію компенсує поповненням живої сили у кількості 250-400 солдат ЗС РФ щотижня.

Для наступу на Борову армія РФ наростила "ударний кулак" на ділянці від Райгородки до Нововодяного, повідомляє аналітичний проєкт Deepstate.

За даними дослідників, на цьому напрямку росіяни зібрали до 10 000 військових та близько 450 одиниць військової техніки, з яких 200 — це артсистеми.

"Останні три тижні ворог проводить підготовчі заходи у вигляді промацування слабких місць в обороні ЗСУ. Відбуваються безперервні штурми позицій 3-ї ОШБр. (...) Поки що тактика "м'ясних штурмів" не дала суттєвого результату лише внаслідок того, що на ділянці перебуває сильна бригада. Але наголошуємо, що сили далеко не рівні. За наявною інформацією, противник планує повторити торішню стратегію з виходом спочатку на лінію Надія-Новоєгорівка, а потім вже на Першотравневе-Чернещина", — сказано у повідомленні.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок