На Харківському напрямку РФ намагається відбити втрачені позиції — "Ахіллес"

На Харківському напрямку РФ намагається відбити втрачені позиції — "Ахіллес"

Літо та війна
Українські військові. Фото ілюстративне. Джерело: Генштаб ЗСУ

На Харківському напрямку російські війська намагаються відбити позиції, які втратили протягом останніх двох тижнів.

Про це 18 червня в етері "Суспільне. Студія" розповів командир батальйону ударних безпілотників "Ахіллес" 92-ї ОШБр Юрій Федоренко.

"Останні два тижні Силам оборони вдалося вибити ворога з ряду позицій, надійно зайняти їх. Водночас з тим, противник постійно намагається повернути ті позиції штурмовими діями, оперативно поповнюючи свої резерви. Тому бойові дії на поточний момент є надзвичайно насиченими", — говорить Федоренко.

За словами заступника командира батальйону ударних безпілотних комплексів "Ахіллес" Олеся Маляревича, російські війська намагаються втримати ті позиції, що захопили за останній місяць.

"Останніми декількома днями силами нашої бригади та інших підрозділів, які поруч з нами працюють, було деокуповано частину територій. Були вжиті правильні тактичні кроки, захоплені кілька необхідних посадок поблизу села Глибокого, і в самому Глибокому точаться бої за кожну хату. Вони вважали Глибоке своїм, рухалися на Липці, зараз Глибоке під питанням", — сказав в етері "Суспільного" Маляревич.

Дозвіл наших партнерів різної номенклатури озброєння по РФ дає свої результати, противник вже не може почувати себе у безпеці на рівні державного кордону.

За словами Юрія Федоренка, подальшого просування у Вовчанську у російських військ не має.

"Динаміка ведення бойових дій, застосування авіації залишається надзвичайно високою у Вовчанську. Це обумовлюється роботою наших засобів протиповітряної оборони, які, на превеликий жаль, не є в достатньої кількості, для того, щоб повною мірою дзеркально перекривати повітряний простір, як це робить РФ", — сказав Федоренко.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок