"Металіст 1925" програв "Олександрії" в останній грі в рамках УПЛ у 2023 році: рахунок

"Металіст 1925" програв "Олександрії"
"Металіст 1925" програв "Олександрії", 11 грудня 2023 року. Фото: t.me/fcmetalist1925

"Металіст 1925" та "Олександрія" зіграли 11 грудня на стадіоні "Лівий берег" на Київщині. В останній грі в рамках УПЛ у 2023 році харків'яни програли гостям з рахунком 0:3.

Перший гол у ворота "Металіста 1925" "Олександрія" забила у другому таймі на 64-й хвилині — відзначився Данило Скорко. На 75 та 83 хвилинах гри у ворота харків'ян забив Родіон Плакса.

"Металіст 1925" програв "Олександрії" в останній грі в рамках УПЛ у 2023 році, 11 грудня 2023 року. Фото: t.me/fcmetalist1925

Також Плакса отримав "жовту картку", бо під час гри витягнув щитки з-під гетрів та показав їх на камеру: на них було написано "Поверніть Героїв Азовсталі".

"Металіст 1925" програв "Олександрії" в останній грі в рамках УПЛ у 2023 році

У "Металіста 1925" на 71-й хвилині гри з поля вилучили Максима Жичикова.

"Металіст 1925" програв "Олександрії" в останній грі в рамках УПЛ у 2023 році. 11 грудня 2023 року. Фото: t.me/fcmetalist1925

У додаткові хвилини "Металіст 1925" зміг забити у ворота "Олександрії", але гол не зарахували.

Коментар наставника "Металіста 1925" після гри з "Олександрією": "Нам банально не вистачило сил"

Програш наставник "Металіста 1925" Олег Голодюк пояснив виснаженням команди: за дев'ять днів футболісти зіграли три гри.

"Нам банально не вистачило сил. Через наш щільний графік, нам було важко грати і в рівних складах, а після вилучення, вже догравали наскільки вистачало сил. Ще у першому таймі навіть було видно на розминці та ще на передматчевому тренуванні, що хлопці дуже втомлені. У нашому чемпіонаті дехто грає одну гру на два тижні, а ми три гри — за дев'ять днів. От і вся різниця. Є регламент, хтось його виконує, хтось — ні", — сказав Олег Голодюк після гри з "Олександрією".

Турнірна таблиця УПЛ: позиції "Металіста 1925" та "Олександрії" після гри 11 грудня