Ситуація на куп'янському напрямку без змін, не вірте "вкидам" — начальник РВА

Ситуація на куп'янському напрямку без змін, не вірте "вкидам" — начальник РВА

Ситуація на куп'янському напрямку без змін, не вірте "вкидам" — начальник РВА
. Суспільне Харків

Ситуація на куп'янському напрямку залишається без змін. Інформація про наступ РФ — це "вкид ворогів".

Про це в коментарі Українському Радіо Харків розказав очільник адміністрації Куп'янського району Андрій Канашевич.

"Все контрольовано, всі на місцях, кожен виконує свої задачі. Всі чутки розповсюджує ворог. Це інформаційні атаки. Ситуація станом на зараз без змін, ЗСУ контролюють ситуацію", — каже Андрій Канашевич.

"Мені розповідали на нарадах, що є ознаки накопичення певних сил, але говорити, що створюються штурмові або наступальні сили й підтягуються, то на зараз — ні".

За його словами, обстріли Куп'янського району протягом тижня не посилювалися, підвищеного попиту на евакуацію немає.

"5 лютого евакуювали 10 людей. Ситуація рівна, не можна сказати, що більше людей чи менше хочуть евакуюватися. Була купа дзвінків, які були занепокоєні вкидом. Ми намагаємося заспокоїти людей. Якщо виникнуть якісь ситуації, людей повідомимо, люди будуть знати. Динаміка обстрілів збільшилася місяць тому, лишається на тому ж рівні. Здебільшого б'ють з артилерії. За останній тиждень змін немає", — каже Канашевич.

Що відомо

  • У поліції Харківщини 3 лютого спростували інформацію з соцмереж про те, що Куп'янськ "здали РФ", людей закликали не піддаватися паніці та користуватися перевіреними джерелами інформації.
  • Куп'янський район Харківщини є одним з тих, що найбільше потерпає від російських обстрілів.
  • 10 вересня стало відомо, що Збройні сили України зайшли до Куп’янська Харківської області. Місто перебувало в окупації з 27 лютого.
  • За час окупації росіяни намагалися впровадити у громаді свою валюту, пропонували російські паспорти та заміновували дороги, щоб українська влада не могла привезти гуманітарну допомогу. Інтернет та мобільний зв'язок у Куп'янську були відсутні з квітня.
  • На початку лютого поблизу кордонів з Харківською областю спостерігається скупчення російських військ на куп'янському, богодухівському та білгородському напрямках, повідомив голова обладміністрації Олег Синєгубов 3 лютого під час брифінгу.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок