У деокупованій Великобурлуцькій громаді близько 50% пенсіонерів ще не отримали виплати — голова

У деокупованій Великобурлуцькій громаді близько 50% пенсіонерів ще не отримали виплати — голова

У деокупованій Великобурлуцькій громаді близько 50% пенсіонерів ще не отримали виплати — голова
. Джерело: vlb-gromada.gov.ua

У Великобурлуцькій громаді на Харківщині 50% пенсіонерів ще не отримали виплати, люди живуть без пенсій вже протягом 8 місяців.

Причиною затримки виплати пенсій є технічні проблеми, розказав у спецефірі Суспільне Новини голова громади Віктор Терещенко.

"Хотілося б, щоб і "Укрпошта", і Пенсійний фонд активізувалися. Близько 50% наших пенсіонерів не отримали пенсії, 8 місяців вони не мають змоги отримати пенсії. Це технічні проблеми "Укрпошти" та Пенсійного фонду", — сказав Терещенко.

Голова зазначив, що на території громади ще не працюють банки через слабкий інтернет-зв'язок.

"У Великому Бурлуці є мобільний зв'язок, на периферії старостинських округах ще не скрізь відновлено зв'язок. Є електроенергія, подача газу, водопостачання. З 1 жовтня відновили навчальний процес в закладах освіти різними формами: дистанційно, на консультації приходять діти. Ми не хочемо втратити цей рік для дітей", — говорить Віктор Терещенко.

У громаді працює медична сфера, ліками та гуманітарною допомогою громада забезпечена, сказав голова.

"Медичні препарати є, на місцях не всі лікарі, однак всі, хто потребує, всі отримують допомогу. Гуманітарною допомогою забезпечені, по 3-4 рази таку допомогу надали й продовжуємо надавати. У нас всі домоволодіння з індивідуальним опаленням, намагаємося забезпечити дровами, працює державна програма.", — говорить Терещенко.

Нині у громаді живуть понад 9 тис. людей, до війни населення громади складало 14 тис. 300 людей переїхали з сусідніх громад.

"Два округи у мене під обстрілами, є руйнування приватних будинків, у селі Хатнє зруйнована школа. На жаль, війна", — каже голова Великобурлуцької громади.

Що відомо

  • Великобурлуцька громада була окупованою з перших днів російського вторгнення в Україну.
  • 17 березня російські окупанти викрали з робочого кабінету голову Великобурлуцької громади Віктора Терещенка. Як повідомляв очільник Харківської військової адміністрації Олег Синєгубов, чоловіка тримали у райвідділі поліції. Наступного дня його відпустили, Терещенко перебував у лікарні.
На початок