На Харківщині російські окупанти захопили у полон голову громади

На Харківщині російські окупанти захопили у полон голову громади

На Харківщині російські окупанти захопили у полон голову громади
Голова Великобурлуцької ОТГ Віктор Терещенко, січень 2022 р. Фото: facebook.com/vburluk

Голова Великобурлуцької громади Віктор Терещенко захоплений у полон російськими окупантами.

Про це 17 березня у зверненні у Telegram-каналі повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. За його словами, Терещенка забрали з робочого кабінету і утримують у райвідділку поліції.

"Російські окупанти розуміють, що вони програли війну на Харківщині. Їм Харків не взяти. І вони продовжують свій терор проти мирного населення, зокрема, проти голів територіальних громад Харківщини", — сказав Синєгубов.

"Сьогодні до нас прийшло повідомлення, що вони викрали зі свого робочого кабінету Віктора Миколайовича Терещенка, голову Великобурлуцької територіальної громади. Це ті люди, які мають забезпечувати життєдіяльність міста. Вони викликали його на своє робоче місце і потім під цим приводом забрали до місцевого райвідділку поліції — це за нашою інформацією, і наразі тримають його там, не відпускають", — додав він.

"Я переконаний, що місцеві мешканці це засуджують. І я дуже сподіваюся і ми будемо робити все те, щоб найближчим часом Віктора Миколайовича було звільнено і звільнені тимчасово окуповані наші території", — зазначив голова обласної адміністрації.

Читайте також

Міського голову Мелітополя звільнили з полону — Офіс президента

На початок