З харківського екопарку під обстрілами евакували п’ятьох левів

З харківського екопарку під обстрілами евакували п’ятьох левів

З харківського екопарку під обстрілами евакували п’ятьох левів
. Харків, екопарк, Фото: facebook | FeldmanEcopark

Із харківського екопарку 6 квітня евакували п’ятьох левів.

Про це повідомив засновник екопарку Олександр Фельдман на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні врятували п'ятьох левів. Вчора — пантери та ягуари, малюки-леви, сьогодні — дорослий лев, левиці, — сказав Фельдман. — Уся команда зуміла прорватися до парку. Дозволила і погода, дозволили обстріли. Все одно були обстріли".

Він подякував усім, хто погодився дати притулок тваринам із екопарку, а також тим, хто допоміг евакуації технікою, обладнанням і фінансами.

"Нас не залишили віч-на-віч з нашою проблемою, ми відчуваємо просто величезну підтримку — і ми зробимо все, щоб тварини були врятовані та знайшли новий будинок", — підсумував Фельдман.

Що відомо

  • 5 квітня Олександр Фельдман повідомив про майже повне знищення екопарку, на території якого мешкало близько 5000 тварин. Для евакуації тварин з "сірої зони" необхідна значна кількість транспорту та людей. 5 квітня вдалося евакуювати двох левів, ягуара та пантеру.
  • З початку війни "Фельдман екопарк" опинився під обстрілами РФ. Внаслідок війни в екопарку загинула частина зооколекції олені, кенгуру, мавпи, бізони та інші тварини. 8 березня під обстрілами загинули працівники парку. Частина тварин втекла з розбитих вольєрів.
На початок