Харківського кота Степана евакуювали до Франції

Харківського кота Степана евакуювали до Франції

Харківського кота Степана евакуювали до Франції
. Березень 2022 року. Фото: instagram.com/loveyoustepan/

Кіт Степан, відео з яким у соцмережах набирає мільйони переглядів, після початку війни виїхав з Харкова. Про це написала його господарка Анна.

Анна та кіт Степан жили у районі Північної Салтівки. У їхній будинок за тиждень після початку війни влучив снаряд, написала Анна в Instagram.

"У двох-трьох десятках квартир висипалися всі шибки. Так само два снаряди впали у нас у дворі перед будинком. Дві ночі ми сиділи у підвалі. Тиждень сиділи без світла. Щоб зарядити телефон, ми ходили у сусідній під'їзд у підвал. Потім нам вдалося поїхати. Харківські волонтери допомогли та вивезли нас на залізничний вокзал. Ми сіли до поїзда "Харків-Львів". Потім пішли до кордону з Польщею. На кордоні ми стояли у пішій черзі, людей було дуже багато. Ми пройшли кордон через 9 годин", — йдеться у дописі.

Харківського кота Степана евакуювали до Франції
Березень 2022 року. Фото: instagram.com/loveyoustepan/

Потрапити до Франції коту Степану допомогла Всесвітня Асоціація Інфлюенсерів з Монако, написала Анна.

"Вони допомогли нам дістатися Франції, щоб почекати той самий день, коли ми зможемо повернутися додому. З нами зараз все гаразд. Ми дуже переживаємо за наших рідних в Україні та намагатимемося допомагати нашій країні звідси всім, що є у наших силах", — написала Анна.

Коту Степану — 13 років. Відео з ним Анна публікує у TikTok. У кота вже понад мільйон підписників. Торік Суспільне розповідало історію Степана.

Читайте також

Харківський кіт Степан з'явився в Instagram Брітні Спірс
На початок