"Не я садила підлітка за кермо": начальниця патрульних у Харкові відповіла Куницькому

"Не я садила підлітка за кермо": начальниця патрульних у Харкові відповіла Куницькому

"Не я садила підлітка за кермо": начальниця патрульних у Харкові відповіла Куницькому
. Фото: Патрульна поліція у Житомирській області

Нардеп-мажоритарник з Харкова Олександр Куницький чекає реакції Міністерства внутрішніх справ щодо оцінки діяльності начальниці Управління патрульної поліції Харківщини Альони Стрижак у зв'язку із ситуацією на дорогах Харкова.

Про це Куницький сказав на виїзному засіданні комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності у Харкові 22 листопада.

"Після першого [резонансного] ДТП я особисто звернувся через апарат Верховної Ради зі своїм звернення щодо оцінки ситуації на дорогах в регіоні, оцінки діяльності керівника патрульної поліції в регіоні. Зараз МВС має підготувати відповідь, яка, я думаю, потім стане надбанням громадськості", — сказав Куницький.

"З приводу оцінки моїх дій це скаже керівництво або уповноважений орган", — сказала на засіданні керівниця патрульної поліції Харківщини Альона Стрижак.

Відповідаючи на питання щодо реакції патрульних на ДТП із 16-річним Миколою Харківським за кермом Infiniti та 34-річним водієм Toyota Land Cruiser у наїзді на двох підлітків, Стрижак відповіла: "Не я садила підлітка за кермо і не я садила особу у наркотичному сп'янінні за кермо".

"З приводу заходів: що нового зроблено в регіоні, чого немає в інших регіонах взагалі? Перше: у нас було ДТП за участю іноземця, і в цьому напрямку проведена плідна робота. Виключно Харківська область, наше управління звернулося ініціативно до ДМС з приводу скасування тимчасових посвідок іноземцям, які систематично порушують правила дорожнього руху", — сказала керівниця управління.

Стрижак запевняє, що патрульні "максимально працюють" щодо водіїв, які їздять із перевищенням швидкості.

"Перевищують швидкість абсолютно всі. Тому ми максимально притягаємо до відповідальності таких осіб", — каже Стрижак.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив, що поліція Харківщини нині проводить "комплекс заходів з посилення контролю" безпеки руху. За його словами, у регіоні також працює міжвідомча комісія.

"Окрім того, наразі в Харківській області працює комісія міжвідомча, міжпідроздільна, яка наразі надає оцінку стану правопорядку в Харківській області і надасть свої пропозиції щодо покращення і поглиблення заходів, які проводяться з безпеки дорожнього руху", — сказав Білошицький.

Що відомо

  • 22 листопада у Харкові проходить виїзне засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Воно викликане низкою смертельних аварій, які відбулися у Харкові у 2021 році.
  • Смертельні ДТП в Україні: Венедіктова назвала "чемпіонів" серед областей.
  • Харківській апеляційний суд перебуває на межі зупинки роботи через нестачу працівників, розповіла на засіданні голова суду Ольга Грошева. За її словами, ситуація впливає на своєчасний розгляд справ, пов'язаних із ДТП. Порушення строків є підставою для закриття проваджень.
  • У Харківській області у 2021 склали 114 адмінпротоколів на неповнолітніх водіїв.
На початок