У Харкові відкриють представництво Міністерства закордонних справ

У Харкові відкриють представництво Міністерства закордонних справ

У Харкові відкриють представництво Міністерства закордонних справ
. Фото: УНІАН

Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про створення представництва Міністерства закордонних справ України у Харкові. Одним з напрямків його роботи має стати підтримка місцевого бізнесу.

Відповідне розпорядження уряд схвалив на засіданні 1 вересня, йдеться на сайті МЗС.

"Ми відкриваємо нове представництво, аби послуги для наших громадян стали більш доступними і якісними. Відтепер мешканцям північно-східних регіонів нашої держави не потрібно буде їхати до Києва або Одеси, аби легалізувати документ чи отримати апостиль. Всю консульську і правову допомогу можна буде отримати в Харкові", — сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, однією із задач представництва МЗС у Харкові стане вихід місцевого бізнесу на зовнішні ринки та залучення у регіон іноземних інвестицій.

"Представництво МЗС координуватиме міжнародну допомогу населенню в районах, прилеглих до зони російсько-українського збройного конфлікту, а також допомагатиме місцевій владі в реалізації курсу України на членство в ЄС і НАТО, переговорах з партнерами, розбудові культурних та туристичних зв'язків", — сказав Кулеба.

Коли саме у Харкові відкриють представництво, він не уточнив. Нині представництва МЗС існують в Одесі, Львові та Ужгороді.

На початок