26 липня у Харкові має запрацювати перша камера для фіксації швидкості авто

26 липня у Харкові має запрацювати перша камера для фіксації швидкості авто

26 липня у Харкові має запрацювати перша камера для фіксації швидкості авто
. Суспільне Харків

З понеділка, 26 липня, у Харкові почне працювати камера для фіксації швидкості авто.

Камера розміщена на Московському проспекті, 118, у напрямку вулиці Соїча, повідомляє пресслужба Патрульної поліції України у Facebook.

Працюватиме камера з 12 години, дозволена швидкість руху ділянкою — 50 км/год. Коли запрацює камера на перетині Наукового проспекту і вулиці Культури, невідомо.

"З 12-ї години 26 липня на автомобільних дорогах Житомирської та Кіровоградської областей, а також у містах Кропивницький та Харків запрацюють камери фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі", — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі додають, що місце розташування для камери обрали через кількість порушень швидкісного режиму.

Що відомо

  • На двох ділянках у Харкові встановили камери для фіксації швидкості авто у грудні 2020 року. Досі прилади не працювали, бо проходили акредитацію у Міністерстві внутрішніх справ, розказував Суспільному директор комунального підприємства "Міськелектротранссервіс" Владислав Васенко. Камера має фіксувати номер, колір, тип транспортного засобу і швидкість його пересування. Прилад коректно працює у радіусі від 30 до 100 метрів, розповідав Васенко.
  • У Харкові планують встановити ще 16 камер автоматичної фіксації швидкості на 11 аварійних ділянках.
На початок