Стало відомо, як голосували виборці за голову Коломийської громади. ЦВК

Стало відомо, як голосували виборці за голову Коломийської громади. ЦВК

Стало відомо, як голосували виборці за голову Коломийської громади. ЦВК
.

Богдан Станіславський переміг на виборах на посаду голови Коломийської міської об'єднаної територіальної громади. Дані про те, як голосували коломияни, оприлюднили на сайті ЦВК.

Богдан Станіславський набрав 38,03 % (7 395 голосів). На другому місці - Ігор Слюзар, у нього 26,23 % (5 101 голос). За ним іде Володимир Федоришин з 10,85 % (2 111 голосів). На четвертому місці - Назарій Тодорів, який отримав 5 % (974 голоси). Замикає п'ятірку Володимир Білоус – 4,6 % (895 голосів).

Суспільне Карпати підготувало коротке досьє про нового очільника Коломийської громади Богдана Станіславського.

Богдан Станіславський народився 26-го травня 1969-го року в селищі Обертин Тлумацького району. Освіта вища, економічна. Закінчив Тернопільську академію народного господарства (Тернопільський національний економічний університет -ред.).

З 1994 по 2001 роки працював начальником відділу маркетингу і збуту ЗТТП "Загро".

У 2001-му Станіславський зареєструвався приватним підприємцем. У 2008-му заснував сімейне ТзОВ "Станіславський". За дев'ять років (2017 р.) створив соціальний кооператив "Файні ябка".

У 2015-му році Богдан Станіславський балотувався в обласну раду від "Об’єднання "Самопоміч". У 2017-му році став керівником обласного осередку цієї політичної сили. У 2019-му кандидував до Верховної Ради по 84-му округу з центром в Тисмениці.

Станіславський - депутат обласної ради 7 скликання від фракції "Об’єднання "Самопоміч", голова постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

Відповідно до декларації за 2019 рік, Богдан Станіславський володіє земельними ділянками загальними площами 9 329 м кв. та 785 м кв. в Обертині, квартирою на 104 м кв. у Туреччині, яку у 2013-му році купив за 720 000 грн.

У власності його дружини - Любові Станіславської - підвальне приміщення загальною площею 294,9 м кв. та житловий будинок (182 м кв.) у Коломиї.

На Богдана Станіславського зареєстровано квартиру площею 49 м кв. у Києві, яку купив у 2013-му році за 400 000 грн.

Богдан Станіславський задекларував три вантажівки вартістю 1 млн 73 тис. 204 грн, а також три причепи.

Решта - вісім автомобілів - вартістю понад півтора мільйона гривень на момент придбання зареєстровані на його дружину, також причеп.

Любов Станіславська володіє сотнею акцій у ПАТ "Коломийська друкарня ім. Шухевича".

У Станіславського - 50 % ( 320 тис. грн) загального капіталу у ТзОВ "Обер-Буд", 20 % - у ТзОВ "Станіславський" (1 млн грн).

В червні 2019-го року "Опора" запідозрила Богдана Станіславського у розміщенні білбордів не за кошти виборчого фонду.

Реклама з’явилася раніше, ніж відомості про сам фонд. Спостерігачі звернулися до поліції з проханням перевірити цей факт.

В прямому ефірі програми "Виборчий округ" на Суспільному Карпати Станіславського запитали, чи правда, що з його іменем пов’язують розпад осередків в області "Самопомочі", зокрема, й у 84-му виборчому окрузі.

"Це неправда. Відбулися вибори. Будь-яка політична партія - як живий організм: хтось відходить, хтось приходить новий. До нас доєдналося дуже багато членів нових партій. Тобто зараз в нас є близько 190 членів партій. Коли я тільки став головою – то було 160. Арифметично можна порахувати, що відійшло менше, прийшло більше. Але комусь так хочеться подавати, що тих, хто відійшов, більше, ніж тих, що прийшли. Але статистика говорить зовсім інше", - відповів на це Богдан Станіславський.

Нагадаємо, на посаду міського голови Коломиї претендували 13 кандидатів.

У прямоефірній передачі "Виборчий округ. Місцеві" зголосилися взяти участь п'ятеро кандидатів на посаду голови Коломийської ОТГ з 13-ти. Що обіцяли потенційні міські голови, читайте тут.

На початок