У Прикарпатському університеті відкрили меморіальну дошку воїну Василю Вінтоняку

У Прикарпатському університеті відкрили меморіальну дошку воїну Василю Вінтоняку

Відкриття меморіальної дошки бійцю Василю Вінтоняку. Франківськ, 23 квітня
Відкриття меморіальної дошки бійцю Василю Вінтоняку. Івано-Франківськ, 23 квітня. Сайт/Прикарпатський національний університет

На факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в Івано-Франківську 23 квітня відкрили меморіальну дошку випускнику вишу, солдату 25 окремої Січеславської десантно-штурмової бригади Василю Вінтоняку.

Про це повідомили на сайті університету.

На відкриття прийшли його мати Оксана Вінтоняк, одногрупники, студенти, викладачі університету та священнослужителі.

На церемонії Оксана Вінтоняк сказала, що її син був тією людиною, яка завжди вірила в Україну та її майбутнє.

"Подвиг та жертовність української молоді зупинив навалу орди. Їхні вчинки відображають справжню силу та мужність українського народу. Нехай їхні подвиги завжди будуть в пам’яті нащадків як приклад відваги та самопожертви. Схиляємо голови перед усіма полеглими героями, захисницями та захисниками Батьківщини", — сказав декан факультету туризму Володимир Великочий.

Що відомо про Василя Вінтоняка

Василь Вінтоняк народився 14 січня 1998 року в селі Манява Солотвинської громади. Навчався на факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

До початку повномасштабного вторгнення РФ він працював у Польщі. Після 24 лютого 2022 року Василь Вінтоняк повернувся в Україну та пішов добровольцем у ЗСУ. Воював у складі гірсько-штурмової бригади. Боєць загинув 2 квітня 2022 року біля села Бражківка на Харківщині. Відтоді Василь Вінтоняк вважався зниклим безвісти. І лише майже через рік завдяки аналізу ДНК тіло загиблого бійця вдалося ідентифікувати.

Василю Вінтоняку було 24 роки. У нього залишилися батьки й старша сестра.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок