Франківські комунальники розповіли, як готуються до зими

Франківські комунальники розповіли, як готуються до зими

Франківські комунальники розповіли, як готуються до зими
. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Комунальники Івано-Франківської громади заготували приблизно 3 тис. тонн солі та 1 тис. тонн піскосуміші для посипання доріг та тротуарів. Підприємство "Муніципальна дорожня компанія" має десять автомобілів-солерозкидачів та вісім тракторів для прибирання тротуарів.

Про це під час ефіру на Facebook-сторінці міського голови Руслана Марцінківа розповів директор підприємства Віталій Бурко.

"Пального закупили достатньо. Думаю, що в будь-якому випадку до кінця сезону вистачить. Щодо людей, буде цілодобове чергування, розбите на три зміни. За потреби, трактористи та водії готові виїхати в будь-який час: в суботу, неділю, вночі чи зранку", — каже Віталій Бурко.

З його слів, на підприємстві працюють 100 двірників. Окрім них, для розчищення і посипання пішохідних зон залучатимуть працівників, які влітку займалися ремонтом доріг.

За розчищення скверів, дамб та відпочинкових зон у місті відповідає комунальне підприємство "Благоустрій". Його керівник Михайло Яцків говорить: у розпорядженні мають чотири спецавтомобілі й сотню комунальників.

"Ми придбали новинку — це причеп, який розкидає сіль. Тому що є певні скарги на те, що під час розкидання солі, вона потрапляє на автомобілі. Сіль є, люди до роботи готові. Інвентар ми також закупили", — каже Михайло Яцків.

В управлінні комунального підприємства "Комфортний дім" перебувають 600 багатоквартирних житлових будинків, розповідає директор установи Василь Скиданчук. З його слів, їхні території від снігу розчищатимуть теж сто прибиральників та чотири трактори зі щітками.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок