У високогір'ї Івано-Франківщини — сніголавинна небезпека

У високогір'ї Івано-Франківщини — сніголавинна небезпека

У високогір'ї Івано-Франківщини — сніголавинна небезпека
Сходження лавини у Карпатах. Facebook/Держслужба з надзвичайних ситуацій в області/Василь Фіцак

Синоптики попереджають про сніголавинну небезпеку у високогір'ї Івано-Франківської області.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці "Сніголавинна ситуація в Українських Карпатах".

У високогір'ї Івано-Франківської області 27 листопада 2023 року утримується сніголавинна небезпека I рівняСніговий покрив, як правило, добре закріплений і стабільний. Сходження можливе тільки при дуже високих додаткових навантаженнях на окремих дуже крутих схилах. Спонтанно можуть виникати тільки зсуви снігу. Цілком безпечні умови. Окрім того, 28 листопада очікується помірна сніголавинна небезпека — (II рівеньСніговий покрив помірно закріплений тільки на деяких крутих схилах, в інших випадках, як правило, закріплений добре. Сходження лавин ймовірне, зокрема внаслідок високих додаткових навантажень, в основному на крутих схилах вказаних в бюлетені. Великі природні лавини не очікуються. Туристам потрібно ретельно обирати маршрут, особливо на крутих схилах зазначених експозицій і висотних зон.).

На горі Піп Іван Чорногірський у Карпатах температура повітря опустилася до 18° морозу. Рятувальники попереджають про видимість до 10 м.

У високогір'ї Івано-Франківщини — сніголавинна небезпека. Туристам радять утриматися від походів
Вершина гори Піп Іван, 27 листопада 2023 року. Фото: сторінка у facebook "Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост"

Погода на Івано-Франківщині 27 листопада

Упродовж 27 листопада на Івано-Франківщині синоптики прогнозують хмарність з проясненнями, вночі — невеликий сніг, а також посилення вітру. В області оголосили штормове попередження.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок