На Прикарпатті зросла кількість "червоних" зон

На Прикарпатті зросла кількість "червоних" зон

На Прикарпатті зросла кількість "червоних" зон
. Суспільне Карпати

В Івано-Франківській області до "червоної" зони потрапили ще дві адміністративні одиниці. Тепер їх на Прикарпатті - чотири. Про це на брифінгу розповів головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Червоний" рівень захворюваності на COVID-19 мають місто Коломия, Городенківський, Тисменицький і Косівський райони.

До "жовтої" зони належать вісім районів, до "помаранчевої" — сім. Місто Івано-Франківськ залишається у "помаранчевій" зоні.

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов, з 00:00 24-го серпня почне діяти нове епідемічне зонування.

До помаранчевої зони потрапили міста Івано-Франківськ, Бурштин і Калуш, Богородчанський, Калуський, Коломийський і Надвірнянський райони Івано-Франківської області.

До жовтої зони - місто Яремче, Верховинський, Галицький, Долинський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський і Тлумацький райони Івано-Франківської області.

За картою захворювання на COVID-19 в Україні, яку оновлює МОЗ, кількість "червоних" зон зросла з 8 до 14. До найвищого рівня епідемічної небезпеки увійшли адміністративні одиниці Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької областей і місто Київ.

Загалом в Україні визначили 75 "помаранчевих" і 106 "жовтих" зон.

Що відомо

На початок