Чому затягують справи про ДТП: адвокат назвав причину

Чому затягують справи про ДТП: адвокат назвав причину

Марафон
Чому затягують справи про ДТП: адвокат назвав причину
.

У минулому році з 284-х кримінальних проваджень за порушення правил безпеки дорожнього руху у місцевих судах Прикарпаття розглянули 153 справи. Про це повідомили в пресслужбі Апеляційного суду області.

За 2019 рік оголосили 87 вироків, ще 61 справу закрили. Станом на кінець минулого року, нерозглянутим залишилося 131 кримінальне провадження.

У 2019 році у місцевих судах Прикарпаття розглянули 153 кримінальні проваджень за порушення ПДР
У 2019 році у місцевих судах Прикарпаття розглянули 153 кримінальні проваджень за порушення ПДР. Суспільне Карпати

Розгляд справ затягується через велику завантаженість правоохоронних органів та судів. Про це кореспондентам Суспільного повідомив франківський адвокат Олексій Сливінський.

Докладають до цього зусиль і потерпілі, і обвинувачені: додаткові експертизи, оскарження дій, клопотання. Таким чином справа може розглядатися до шести років і закриватися через закінчення строків притягнення особи до відповідальності.

"В практиці бували випадки, коли потерпілі затягували настільки справу, що самі призводили до того, що провадження закривали через закінчення строків притягнення особи до відповідальності. Елементарні випадки ДТП розслідувалися 4-6 років. І в подальшому суд не мав нічого іншого, жодного вибору, крім як закрити справу за спливом строків", - розповів Олексій Сливінський.

Читайте також

На початок