Футбольний клуб "Прикарпаття" зіграв внічию проти команди "Скорук"

. Фото: Facebook/МФК "Прикарпаття"

Футбольний клуб "Прикарпаття" з рахунком 1:1 зіграв проти команди "Скорук" із Томаківки Дніпропетровської області. Матч чемпіонату Першої ліги України з футболу провели 15 квітня на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську. Його транслювали на офіційному YouТube-каналі Професіональної футбольної ліги.

У першому таймі зустрічі команди голів не забивали. "Прикарпаття" відкрило рахунок на 54 хвилині матчу. Франківці вийшли у контратаку — Іван Сондей спрямував м'яч із флангу на Романа Барчука, той влучно пробив у кут воріт — 1:0.

Втім за 10 хвилин гості зрівняли рахунок. Футболісти "Скорука" комбінували поблизу штрафного майданчика франківців. Врешті капітан команди Артем Перебора опинився на ударній позиції та спрямував м'яч у ворота "Прикарпаття" — 1:1.

До завершення поєдинку господарі поля створили декілька небезпечних моментів біля воріт "Скорука", однак забити гол не вдалося. Перший домашній матч "Прикарпаття" у 2023 році завершився з рахунком 1:1.

Після цієї зустрічі "Прикарпаття" посідає п'яту сходинку турнірної таблиці "групи вибування" Першої ліги України з футболу. В активі у команди — 11 очок.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!