Як воїн на псевдо Оптиміст, у минулому диспетчер обленерго, воює на фронті

Як воїн на псевдо Оптиміст, у минулому диспетчер обленерго, воює на фронті

Як воїн на псевдо Оптиміст, у минулому диспетчер обленерго, воює на фронті
. Фото: Прикарпаттяобленерго

Військовослужбовець з Прикарпаття Петро Мартинюк з 2 березня 2022 року став на захист країни. До цього чоловік працював диспетчером оперативно-диспетчерської служби Городенківської СЕЕМ філії "Східна". Як несе службу боєць, розповіли на Facebook-сторінці "Прикарпаттяобленерго".

"У 33 роки життя колеги кардинально змінилося — пульт диспетчерського управління він змінив на саперську лопатку", — пишуть енергетики.

Військовослужбовець має псевдо Оптиміст та служить командиром окремого підрозділу. Чоловіка відзначили почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України "Сталевий хрест". "Посада командира окремого підрозділу виявилася досить жвавою та цікавою. Найважчим на фронті, що сім’я — далеко та колектив, підтримка якого теж постійно відчувається",— каже Петро Мартинюк.

Військовослужбовець говорить, що завжди зберігає оптимізм та вірить в перемогу України у війні.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок