На Донеччині загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Ігор Іваськевич

На Донеччині загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Ігор Іваськевич

На Донеччині загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Ігор Іваськевич
. Фото: Facebook/Рогатинська територіальна громада

На Донеччині загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Ігор Іваськевич. Про смерть земляка повідомили на сторінці Рогатинської громади у Facebook.

Ігор Іваськевич — житель Бабухів Івано-Франківського району.

Як ідеться в дописі, з 3 червня 2022 року військовий виконував бойові завдання у складі 3 стрілецької роти. З 29 листопада 2022 року захищав Україну в Донецькій області.

Воїн загинув 21 лютого 2023 року поблизу села Павлівка на Донеччині. Військовослужбовцю було 46 років.

Ігор Іваськевич навчався у школі в рідному селі, згодом здобув фахову освіту в Івано-Франківському художньому професійному училищі № 3. Після закінчення навчального закладу проходив службу в армії, згодом працював у комбінаті комунальних підприємств Рогатина. Разом з другом розпочали власну справу.

"Наш земляк зумів стати найкращим батьком та чоловіком у світі. Разом з другом "з нуля" створили успішне підприємство з виготовлення столярних виробів. Працею його роботящих рук сьогодні зустрічає не один храм Рогатинщини", — пишуть на сторінці громади.

В бійця залишилися дружина та двоє дітей.

"За 12 місяців лютого наша громада втратила 17 героїв. Ще один воїн світла став до лав небесного війська напередодні цієї гіркої дати. Схиляємо голови у молитві за душу полеглого захисника, просимо у Бога сили й витримки для його родини, щоб пережити цю невимовну втрату", — йдеться у дописі.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок