Коломийські енергетики відновлюватимуть електропостачання на Миколаївщині

Коломийські енергетики відновлюватимуть електропостачання на Миколаївщині

Коломийські енергетики відновлюватимуть електропостачання на Миколаївщині
. Фото: Facebook/Прикарпаттяобленерго

Коломийська бригада служби ліній 1 лютого вирушила на деокуповану Миколаївщину, щоб допомогти колегам відновити електропостачання. Про це повідомили на Facebook-сторінці "Прикарпаттяобленерго".

Це — друга ротація прикарпатських енергетиків на південь. Коломияни замінять івано-франківських колег, які працювали на Миколаївщині впродовж 17 днів.

Серед тих, хто допомагатиме миколаївським енергетикам — майстер коломийської дільниці служби ліній Микола Гаврилюк, якого нагородили орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. У листопаді 2022 року він з колегами відновлювали лінії, які проходять на межі Миколаївської та Херсонської областей.

"Працювати можна було тільки після мінерів, спеціальних служб. Під час роботи треба було звертати увагу, щоб не зайти за загороджувальну стрічку, щоб хлопці не забулися, не відійшли в бік. Було дуже багато ризиків", — розповів Микола Гаврилюк Суспільному.

Коломийські енергетики заступають на вахту на три тижні.

Крім цієї бригади, відновлювати лінії електропередач на південь вирушали енергетики з Печеніжина. Впродовж двох тижнів семеро спеціалістів допомагали колегам "Херсонобленерго".

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок