На зупинках Івано-Франківської громади розмістять додаткову інформацію щодо найближчих укриттів

На зупинках Івано-Франківської громади розмістять додаткову інформацію щодо найближчих укриттів

На зупинках Івано-Франківської громади розмістять додаткову інформацію щодо найближчих укриттів
. Фото: Суспільне

В Івано-Франківську, на зупинках громадського транспорту та в місцях масового скупчення людей, планують розмістити додаткову інформацію щодо найближчих укриттів. Також знову має запрацювати онлайн-карта з їх розташуванням.

Про це під час оперативної наради повідомив міський голова Руслан Марцінків, передає кореспондентка Суспільного.

"Потрібно розмістити оголошення на всіх зупинках. Також поновити стрілки-вказівники до укриттів. Особливо у місцях скупчення людей. І ще раз перевірити, проговорити, щоб усе-таки з торгових центрів людей під час тривоги виводити. Ми ж бачили, що було в Кременчуку. На вулиці легше врятуватися, ніж в закритому приміщенні. Це — зовсім інший масштаб жертв", — сказав Руслан Марцінків.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій міськради Ігоря Влізла, загалом в місті є 46 споруд цивільного захисту, три з яких — протирадіаційні укриття. 21 із цих споруд — не придатна для облаштування укриттів.

"В деяких сховищах вода по 15 років стоїть. Це не можливо усунути. Ці захисні споруди колись були на балансі підприємств, приміщення постійно продавали. Вони зараз рахуються у фонді держмайна", — каже Ігор Влізло.

Також на балансі комунального підприємства "Комфортний дім" є 211 будинків, що мають підвальні укриття.

Щодо закладів освіти, в Івано-Франківській територіальній громаді у 32 школах є готові укриття, ще у 10 — ні.

"Вісім училищ мають гарні сховища. Також повністю готові укриття у 13 закладів дошкільної освіти, ще у шести — завершуємо облаштовувати. До 10 закладів є зауваження, над усуненням яких будемо працювати", — написав на своїй сторінці у Facebook Руслан Марцінків.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок