У Франківську планують відключити від централізованого опалення вісім будинків та 93 нежитлові приміщення

У Франківську планують відключити від централізованого опалення вісім будинків та 93 нежитлові приміщення

У Франківську планують відключити від централізованого опалення вісім будинків та 93 нежитлові приміщення
. Фото: Суспільне Суми

До початку нового опалювального сезону в Івано-Франківську планують відключити від централізованого опалення вісім будинків та 93 нежитлові приміщення. Про це на Facebook-сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Як йдеться у дописі, міська рада вже дала дозволи на від’єднання від централізованого опалення цим будівлям. Упродовж року дев'ять житлових будинків уже перейшли на індивідуальне опалення.

"Чуда не буде, тому треба поступово переходити на індивідуальне опалення", — пише Руслан Марцінків.

Щоб підтримати іванофранківців під час переходу на індивідуальне опалення, міська влада надає матеріальну допомогу для пільгових категорій населення. Зокрема, повідомив Руслан Марцінків, ті люди, які раніше отримували тепло від котельні на вулиці Індустріальній, можуть отримати з міського бюджету до 13 тис. грн для часткового відшкодування вартості котла.

Для того, щоб отримати таку допомогу, потрібно подати пакет документів у ЦНАП в Івано-Франківську та заяву на ім'я міського голови.

Перелік документів:

  • копія паспорта громадянина України (за потреби підготує працівник ЦНАПу);
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (за потреби підготує працівник ЦНАПу);
  • реквізити рахунку, відкритого в установі банку;
  • копія витягу з рішення виконавчого комітету "Про надання дозволу на від’єднання житлових будинків від систем (мереж) централізованого опалення";
  • копія технічних умов на виготовлення проєктно-кошторисної документації на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання і встановлення індивідуального (автономного) теплопостачання;
  • копія накладної та квитанції про оплату за газовий/електричний котел, придбаний не раніше 15.06.2022 року.

За докладнішою інформацією можна телефонувати за номерами: 0342 75-01-19, 0342 75-20-41, 0342 75-20-61, 099 157-39-11.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок