На Ізюмському напрямку загинув 21-річний студент франківського вишу Марко Селиванов

На Ізюмському напрямку загинув 21-річний студент франківського вишу Марко Селиванов

Доповнено
На Ізюмському напрямку загинув 21-річний студент франківського вишу Марко Селиванов
. Фото: університет нафти і газу

16 червня у повномасштабній війні з російськими окупантами загинув студент четвертого курсу Інституту нафтогазової інженерії Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Марко Селиванов, підтвердила Суспільному прессекретар вишу Галина Вархов.

Марко Селиванов — родом із Лисичанська Луганської області. Хлопець записався добровольцем з перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

Спочатку боєць обороняв Київ. Згодом воював на Ізюмському напрямку. Там воїн й загинув. Йому було 21 рік. Зі слів, Галини Вархов, студенти та знайомі пригадують хлопця як дуже добру та активну людину.

Марко Селиванов був січовиком 49 окремого стрілецького батальйону Збройних сил України "Карпатська Січ", повідомляють побратими бійця на Facebook-сторінці підрозділу. Батько Марка — військовий та захищає Україну. Про те, що воює, юнак не розповідав матері.

Також Марко Селиванов був сталкеромлюди, які досліджують Чорнобильську зону відчуження нелегально проникнувши на її територію. Чорнобильської зони відчуження.

Так відгукуються про Марка Селиванова його друзі-сталкери: “Компанійський та веселий, при цьому — відповідальний. Рвався робити більше для своєї країни, всім постійно допомагав, хотів на передову. Ентузіазму в нього завжди вистачало на десятьох. Просто хороша людина, вірний друг, відповідальний інструктор та провідник. Він планував походи в гори та до нашого улюбленого міста Прип’ять”.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок