У Галицькій територіальній громаді, що на Івано-Франківщині, на місці колишньої лікарні мають намір збудувати житло для людей, які вимушено переїхали з інших областей України. Про це на Facebook-сторінці повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
Як йдеться у дописі, облаштовувати соціальне житло будуть за гроші благодійників. Загальна вартість проєкту складатиме 4 млн 300 тис. доларів. Благодійні фонди уже розробили проєкт та концепцію житлового комплексу для переселенців. Його збудують на місці колишньої лікарні.
"Сьогодні ми всі об'єдналися з єдиною метою — побороти ворога та допомогти людям, які опинилися у скруті через війну. Переконана, що реалізація такого амбітного проєкту допоможе нам підтримати внутрішньо переміщених людей і забезпечити їх комфортним житлом", — написала Світлана Онищук.
Що відомо
Раніше голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук кореспондентам Суспільного розповіла, що для сімей, які переїхали на Франківщину та втратили свої помешкання, планують збудувати приблизно 100 тис. м² житла.
Світлана Онищук також розповіла, що до пошуку ділянок для будівництва долучаються голови усіх тергромад. Вони дали перелік земельних ділянок військовій адміністрації, а потім комісія об’їжджає усі місця. Запропонований перелік ділянок відправили до Офісу президента.
27 квітня міський голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків анонсував, що в селі Черніїв міськрада виділила 10 га землі на будівництво житла для людей з інших регіонів України, які вимушено переїхали через бойові дії.
Жителі Чернієва виступили проти будівництва житла для вимушених переселенців на території їхнього села.
Читайте також
- На Івано-Франківщині голови громад шукають приміщення для вимушених переселенців
- На Івано-Франківщині у покинутих будинках облаштовують домівки для переселенців з інвалідністю
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!