На Івано-Франківщині голови громад шукають приміщення для вимушених переселенців

На Івано-Франківщині голови громад шукають приміщення для вимушених переселенців

На Івано-Франківщині голови громад шукають приміщення для вимушених переселенців
Фото: Суспільне Карпати

Територіальні громади Івано-Франківщини шукають приміщення для вимушених переселенців, які зараз живуть у школах та дитсадках області. Це необхідно для того, аби звільнити заклади й відновити навчальний процес, повідомила заступниця голови обласної військової адміністрації Людмила Сірко.

За її словами, також є проблема з розміщенням людей, які виїхали з геріатричних пансіонатів або закладів, що надавали паліативну допомогу. 296 таких пацієнтів розмістили у 14 медустановах Івано-Франківщини.

Людмила Сірко каже, що голови громади вже знайшли кілька приміщень. Туди після ремонту переселять людей з інших регіонів, які зараз перебувають у прикарпатських медзакладах. Після переселення їм також надаватимуть допомогу, запевнила заступниця голови обласної військової адміністрації.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну на Прикарпаття переїхали майже 142 тисячі людей. 48 громад Івано-Франківщини подали заявки на отримання фінансової допомоги для ВПО. Дев’ять з них вже одержали 9 млн грн.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок