В Івано-Франківську встановлять ще дві камери фіксації порушень правил дорожнього руху

В Івано-Франківську встановлять ще дві камери фіксації порушень правил дорожнього руху

В Івано-Франківську встановлять ще дві камери фіксації порушень правил дорожнього руху
. Facebook/Mykhailo Smushak

В Івано-Франківську на вулицях Івасюка та Надрічній встановлять ще дві камери фіксації порушень правил дорожнього руху. Про це написав директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак на сторінці у Facebook.

Як ідеться у дописі, зараз камери фіксують лише перевищення швидкості. Проте згодом вони реєструватимуть також інші порушення: проїзд на червоний сигнал світлофора, порушення правил зупинки чи стоянки, проїзд смугою для громадського транспорту тощо.

Михайло Смушак також відповів на запитання людей щодо камер фіксації порушень правил дорожнього руху. Зокрема, йшлося про те, з якою метою їх встановили, якщо гроші від сплати штрафів не надходять у міський бюджет. Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою пояснив так:

  • камери дисциплінують водіїв;
  • місто платить тільки за електроенергію і під'єднання. Самі камери та програмні продукти фінансують з державного бюджету;
  • є законопроєкт, згідно з яким частину доходів від сплати штрафів спрямовуватимуть до місцевих бюджетів;
  • безпека на дорогах.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок