ОПОРА проаналізує пресконференцію в Івано-Франківській ОДА щодо виборчої агітації

ОПОРА проаналізує пресконференцію в Івано-Франківській ОДА щодо виборчої агітації

ОПОРА проаналізує пресконференцію в Івано-Франківській ОДА щодо виборчої агітації
. Суспільне Карпати

Громадянська мережа ОПОРА проаналізує пресконференцію в Івано-Франківській ОДА, яка відбулася 28-го березня, на предмет виборчої агітації. 

Про це заявила голова правління ОПОРИ Ольга Айвазовська під час прямого включення з виборів в 50-му та 87-му округах, пише Суспільне Карпати.

28-го березня в Івано-Франківській в обласній державній адміністрації відбулася пресконференція, в якій взяли участь голова ОДА Андрій Бойчук, народні депутати України Олександр Корнієнко, Андрій Клочко та Микола Тищенко.

Тему пресконференції Андрій Бойчук визначив як: "Децентралізація влади, виконання програми Президента України "Велике будівництво" і питання протікання пандемії в нашому регіоні".

"До нас надійшло прохання від народного депутата Олександра Корнієнка , щоб проаналізувати зміст їхньої пресконференції на предмет агітації. Ми це обов’язково зробимо і дамо висновки на наступному ефірі о 19:00", — сказала Ольга Айвазовська.

Також вона зазначила, що в обох округах, де відбуваються вибори, присутні народні депутати від фракцій або партій, представники яких ведуть боротьбу за представницький мандат.

"В останні дні, як і сьогодні, по виборчому округу № 87 відбуваються публічні події за участю представників ОДА, місцевого самоврядування та народних депутатів, на яких не здійснюються агітаційні заклики, але ми розуміємо, що вони частково пов’язані з виборчим процесом", — каже Айвазовська.

Нагадаємо, що на Франківщині проходять довибори у Верховну Раду.

Що відомо

На початок