На Франківщині від COVID-19 померла медсестра

На Франківщині від COVID-19 померла медсестра

На Франківщині від COVID-19 померла медсестра
. Волинь 24

На Прикарпатті від COVID-19 четвертого березня померла медична сестра Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Про це у мережі Facebook повідомила заступниця міського голови Калуша Наталія Кінаш, пише Суспільне Карпати.

"Наша медична спільнота Калущини зазнала сьогодні втрати: після важкої боротьби з коронавірусною хворобою відійшла у вічність медична сестра кардіологічного кабінету КМЦ ПСМД Попович Ольга Іванівна. Ми завжди будемо пам'ятати її як дуже професійну, виконавчу медичну сестру, чуйну і уважну до пацієнтів, чудову людину", - йдеться у дописі.

Станом на четверте березня, в області перехворіли на коронавірусну інфекцію 2 681 медичний працівник.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у Facebook розповів про ще одну втрату серед духовенства. Помер канцлер Івано-Франківсько-Галицького єпархіального управління, настоятель храму Всіх Святих Землі Української ПЦУ, митрофорний протоієрей Василь Бурак.

На Франківщині від COVID-19 померла медсестра
На Франківщині від COVID-19 померла медсестра. Facebook/Руслан Марцінків

"Я висловлюю найщиріші співчуття нашому духовенству, всім вірним Івано-Франківсько-Галицької єпархії ПЦУ. А також рідним та близьким померлого. Вічна та світла пам'ять!", - зазначив Марцінків.

Міський голова закликав уникати масових скупчень і обмежитися онлайн-спілкуванням. Також запропонував вірянам відвідувати богослужіння дистанційно.

Читайте також

На початок