Виборча комісія в окрузі № 87 досі не має приміщення – ОПОРА

Виборча комісія в окрузі № 87 досі не має приміщення – ОПОРА

Виборча комісія в окрузі № 87 досі не має приміщення – ОПОРА
. Громадянська мережа ОПОРА

Окружна виборча комісія № 87 перебуває без приміщення. ОВК звернулася до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, аби врегулювати проблему. Про це повідомляє Громадська мережа ОПОРА.

Впродовж двох тижнів комісія тимчасово працювала у будівлі Надвірнянської РДА. 22-го лютого ОВК мала провести засідання у приміщенні на вулиці Грушевського, 18 – саме там комісія зареєстрована. Але через відсутність ключів від великої зали, засідання перенесли у приміщення Надвірнянської міської ради.

"У зв’язку з цим, виборча комісія не може прийняти все необхідне матеріально-технічне забезпечення. Ми не можемо прийняти туди матеріальні цінності, навіть ті самі меблі й стільці, якими нас мали забезпечити, тим більше техніку, комп’ютери", – прокоментував ситуацію голова Надвірнянської окружної виборчої комісії Володимир Коп’як.

Дев'ятого лютого ОВК зверталася до голови апарату Надвірнянської РДА та міського голови. Проте реакції від влади не отримали. Комісія звернулася до голови Івано-Франківської ОДА щодо вирішення проблеми з матеріально-технічним забезпеченням.

"Суб’єкти виборчого процесу і ЗМІ не можуть безперешкодно відвідувати засідання ОВК, оскільки немає чітко визначеного місця, де відбуваються засідання. Сама окружна виборча комісія теж не може безперешкодно працювати, бо неможливо розташувати технічний персонал, неможливо проводити засідання, приймати документи та звернення від суб’єктів виборчого процесу тощо. Можна лише констатувати, що місцева влада не впоралася із завданням матеріально-технічного забезпечення ОВК, і проблема потребує нагального вирішення", – зазначив координатор ОПОРИ у Івано-Франківській області Іван Маруняк.

Нагадаємо, нардеп від Прикарпаття Андрійович склав повноваження, щоб стати міським головою Надвірнянської громади.

Що відомо

На початок