Спорт — Суспільне Дніпро

Михайло Кохан, український метальник молота на змаганнях у Лос-Анджелесі 17 травня.

Михайло Кохан зі спробою за 80 метрів виграв четверте "золото" в сезоні-2024: результат

Софія Мельникова, бокс, турнір

Боксерки з Дніпропетровщини вибороли "золото" й "срібло" на турнірі в Угорщині

Єгор Ярмолюк грає за "Брентфорд" в матчі проти "Манчестер Юнайтед"

"Я чекаю свій шанс". Єгор Ярмолюк прокоментував дебютне потрапляння у резервний список перед Євро-2024

Баскетбол, спорт, Дніпро

Баскетболісти з Дніпра стали призерами чемпіонату України серед юнаків

Анна Рижикова, спорт, Дніпро

Легкоатлетка з Дніпра Анна Рижикова стала переможницею турніру в Італії

Спорт, веслування, Дніпро

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли медалі на чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли чотири медалі чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, що проходив у Вінниці з 7 по 10 травня
Людмила Кіченок та Єлена Остапенко на ґрунтових турнірах WTA 1000 у сезоні 2024 року.

Людмила Кіченок зупинилася за крок від нового особистого рекорду на турнірі WTA 1000 у Римі: результат

Людмила Кіченок: Українська тенісистка завершила виступи на турнірі WTA 1000 у Римі, як склався Italian Open для першої ракетки України в парному розряді, результат Людмили Кіченок та Єлени Остапенко у Римі
плавчині, Олімпійський вогонь

15-річна плавчиня з Дніпропетровщини нестиме Олімпійський вогонь у Франції

Після повномасштабного вторгнення Тетяна прибула у Францію. Нині вона — плавчиня у клубі "Stade Lavallois Natation" і студентка старших класів у Лавалі, де нестиме Олімпійський вогонь
Турнір, кіокушин карате-до, Дніпропетровщина

На Дніпропетровщині пройшов Всеукраїнський турнір з кіокушин карате-до

Чемпіонство "Шахтарю" у матчі проти "Динамо" приніс реалізований пенальті Судаковим

"Шахтар" — чемпіон, бронзові медалі для "Кривбасу" і драматичний камбек "Миная": турнірна таблиця УПЛ після 28 турів