Людмила Кіченок зупинилася за крок від нового особистого рекорду на турнірі WTA 1000 у Римі: результат

Людмила Кіченок зупинилася за крок від нового особистого рекорду на турнірі WTA 1000 у Римі: результат

Людмила Кіченок та Єлена Остапенко на ґрунтових турнірах WTA 1000 у сезоні 2024 року.
Людмила Кіченок та Єлена Остапенко. Getty Images/Robert Prange

З латвійкою Остапенко вибула у чвертьфіналі.

Людмила Кіченок завершила виступи на турнірі WTA 1000 у Римі. Українська тенісистка виступала в парному розряді Italian Open у тандемі з латвійкою Єленою Остапенко.

Кіченок і Остапенко від початку турніру виграли всі чотири попередні сети — дві перемоги по 2:0. У першому раунді тандем вибив угорку Анну Бондар та іспанку Крістіну Буксу, в другому — канадку Лейлу Фернандес та нідерландку Аранчу Рус.

У чвертьфіналі українка та латвійка грали з двома господарками Italian Open — несіяними Сарою Еррані та Ясміне Паоліні. Перемога б означала новий персональний рекорд Людмили в Римі — вихід до півфіналу.

Як пройшов матч?

  • У стартовій партії Кіченок та Остапенко володіли перевагою 3:1, але поступилися італійкам серією з п'яти геймів поспіль — 3:6 після 33 хвилин на корті.
  • У другому сеті шості сіяні двічі відігравали перевагу Еррані та Паоліні. За рахунку 5:4 українка з латвійкою отримали перші сетболи — обидва відіграли суперниці.
  • Закривши партію 7:5, Кіченок і Остапенко перевели зустріч на третій сет. Перевагою швидко заволоділи італійки — вийшли вперед 9:2.
  • Відігравши три матчболи поспіль, номінальні фаворитки поступилися вирішальним розіграшем за рахунку 5:9.

WTA 1000. Рим, парний розряд. 1/4 фіналу

Людмила Кіченок / Єлена Остапенко (Україна / Латвія, 6) — Сара Еррані / Ясміне Паоліні (Італія) — 1:2 (3:6, 7:5, 5:10)

Що означає результат Кіченок?

  • Людмила повторила особистий рекорд на Italian Open від минулого сезону — вийшла до чвертьфіналу.
  • Вчетверте цього сезону Кіченок і Остапенко вибувають у чвертьфіналах серії WTA 1000. Такий самий результат вони демонстрували на ґрунті Мадрида, харді Дубая та Індіан-Веллса.
  • Від початку змагального тижня Людмила Кіченок здійнялася на одну позицію в парному рейтингу WTA — вийшла на 15-те місце. У парному розряді вона зберігає звання першої ракетки України.
На початок