У деяких дитсадках Дніпра зафіксували порушення правил безпеки під час карантину

У деяких дитсадках Дніпра зафіксували порушення правил безпеки під час карантину

У деяких дитсадках Дніпра зафіксували порушення правил безпеки під час карантину
. Фото: Суспільне. Дніпро

Зауваження про недотримання правил безпеки під час карантину отримала завідувачка 311 дитячого садка Дніпра. Від початку року перевірки освітніх закладів міста та області проводять регулярно — розповідає представниця Держпродспоживслужби Маргарита Малишева.

Ще більше порушень зафіксували представники Держпродспоживслужби у 355 дитячому садку. На одному з моніторингів побували кореспонденти Суспільного.

Дитячий садок №311, на вході інформація та санітайзери. Прямуємо до медпункту, вимірюємо температуру. Журнали із результатами перевірки температури працівників у нормі. Рідке мило, паперові рушники, та санітайзери є. Далі йдемо до групи, жодної м’якої іграшки, поки дітей не має працює кварцова лампа. Ліжка у спальні із дотриманням дистанції. На додатковому вході санітайзерів немає.

"На кожному вході повинні бути урни та антисептики", — говорить представник Держпродспоживслужби.

В іншій групі також столи розставленні із дотриманням дистанції. Пластикові іграшки в окремих боксах, є куточок із зоозоною. У групі санітайзери без маркування.

"Це такий засіб ми просто перелили туди."

Завідувачка закладу Тетяна Вовк каже, із зауваженнями згодні.

"Ми згодні, ми найближчим часом усунемо всі зауваження, які нам були надані. Виконаємо всі рекомендації які були надані держпродспоживслужбою", — говорить завідувачка дитячого садка №311 Тетяна Вовк.

Перевіряли також і дитячий садок №355. Прямуємо до медпункту. Рідке мило, санітайзери, але біля рукомийника не паперові рушники. Також в кабінеті знаходять м'які іграшки. Безконтактний термометр не працює.

"Сьогодні був, є батарейки, щось трапилось, є звичайні обробляються деззасобом."

Останній запис у журналі за одинадцяте січня.

"Чому у вас немає записів далі?"

У деяких дитсадках Дніпра зафіксували порушення правил безпеки під час карантину
Фото: Суспільне. Дніпро

Далі до їдальні, перевірити наявність засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів. У журналі моніторингу температури у всіх працівників за кожен день вказана одна й та сама температура.

"І у всіх 36,6? Тепер дивиться сьогодні в нас, бачу за 25, за 26 у вас сьогодні не дивилися?", — говорить представник Держпродспоживслужби.

Завідувачка закладу Тамара Кравченко каже, порушення усунуть.

"Скринінг в нас проводиться, дезинфікуючими засобами ми забезпечені повністю і в групах в нас порядок. Із медичного кабінету м'які іграшки викинемо", — говорить Тамара Кравченко — завідувачка дитячого садка №355

Представниця Держпродспоживслужби Маргарита Малишева каже, дитячі садки перевіряють щодня.

"Сьогодні було виявлено ряд порушень, це зокрема такі, як відсутність урн, окремих кошиків, для використаних засобів індивідуального захисту. Не проведення температурного скринінгу, або не своєчасне проведення температурного скринінгу працівникам одного із закладів. Зокрема були надані рекомендації, щодо того, що заборонено використання тканинних рушників і заборонено використання м’ягконабивних іграшок", — розповіла Суспільному Маргарита Малишева — представниця Держпродспоживслужби в області.

За результатами моніторингу закладам винесли попередження, одному із садків виписали протокол про адміністративні правопорушення. За словами Маргарити Малишевої з початку року перевірили близько 300 навчальних закладів, близько у 30 виявили порушення.

У деяких дитсадках Дніпра зафіксували порушення правил безпеки під час карантину
У деяких дитсадках Дніпра зафіксували порушення правил безпеки під час карантину. Фото: Суспільне. Дніпро

Автори: Олена Ростовцев, Олександр Шалдибін, Новини на Суспільному, Дніпро.

Читайте також

70 відсотків закладів вищої освіти Дніпропетровщини працюють дистанційно

Як працюють школи після локдауну. Розповідає МОН

Як працюватимуть заклади освіти після локдауну. Пояснює МОН

На початок